کودکان بی سرپرست

سلام
من ۱۹سالمه وپدرم فوت کرده منومیگن آوردن بزرگ کردن ولی هیچ مدرکی ارائه نمیدن چون میگن ازکسی گرفتیمت والان یه خونه داریم میگن هیچ سهمی ازاون نمیبری ومیخوادمامانم توسط خواهروخواهرزادش بندازنم بیرون ازخونه وهرروزتهدیدمیکنن که وسایلتوجمع کن توهیچ نسبت خونی بامانداری وهیچی بهت نمیرسه توسرراهی وبایدبری گم بشی توی خیابون گدایی کنی اسمم توی شناسنامه هست ولی میگن ازمحل استهشادمحلی گرفتیم که تونستیم شناسنامه بگیریم برات ومادرمم باردارنمیشه به گفته خودشون وهرروزباتهدیدوتهمت وفوش ورددبیراه منوزجرمیدن میخوام ازتون خواهش کنم کمکم کنیدکه بتونم به پدرمادرم برسم شایدمنودزدیدن شایدخریدن اگه منوگرفتن چراهیچ مدرک قانونی ندارن لطفامنوراهنمایی بکنیدکه بهم هی نگن توبی کس وکاری وتهدیدم کنن بفهمن قانون حق منوازشون میگیره بعدازفوت پدرم الان چندساله که همش دارن عذابم میدن ومیخوان بندازنم بیرون ومیخوام حق خالمودخترخالموکه با پیام یازنگ یاحضوری هی تحقیرم میکنن تهدیدم میکنن روازراه قانونی بگیرم که میگن توسرراهی بایدبری گدایی وتوی جوب آب زندگی کنی یعنی این قانون کمک من نمیکنه حق منوبگیره لطفاراهنمایی بکنیدطرح شکایتم چجورباشه که بیان بگن منوازکجاآوردن وحق منوازارث بگیرم ممنون میشم چون اقدام کردن دادگاه که من سهم ارث نبرم

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: مباحث متفرقه
حوزه قضایی: لرستان شهرستان بروجرد
3 پاسخ
2,565 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ ۲۲:۳۶