ابلاغ احظاریه حضور در جلسه رسیدگی

با عرض سلام و خسته نباشید
چند روز پیش تمام خطوط تلفن همراه بنده قطع شده است با پیگیری از مخابرات متوجه شدم این مشکل مربوط به استان یزد می باشد ( من خودم ساکن تهران هستم ) و پیگیری مکرر بنده بابت این موضوع که چرا این اتفاق افتاده فقط یک جواب از مخابرات دریافت کردم که ازتون تو یزد شکایت شده امروز صبح در سامانه ابلاغ الکترونیک قضایی یک ابلاغیه داشتم که به همراه کیفر خواست ارسال شد و
( توضیح اینکه قبلاً هم پلیس فتای تهران و کرج طی تماس تلفنی با بنده توضیحاتی از من خواستن که من با مراجعه حضوری و توضیح اینکه کپی مدارک شناسایی ممکنه دست هر کسی باشه و مورد سوء استفاده قرار بگیرد وجود دارد ضمن این موضوع که من خودم مدیر عامل یک شرکت حمل و نقل هستم و بیش از دوازده سال سابقه کار در شرکت تاکسیرانی دارم و کپی مدارک شناسایی بنده بسیار کاربرد دارد و مورد اسنتفاده قرار میگیرد ماجرا حل شد و موضوع بسته شد حتی یک بار هم از استان قم در همین خصوص تماس تلفنی داشتم و با مطرح کردن همین موارد موضوع حل شد و حتی نیاز به مراجعه حضوری هم نبوده اما این بار بدون اخطار یا تماس تلفنی تمام خطوط تلفن همراه بنده را مسدود کرده اند و با توجه به متن کیفر خواست و سامانه ابلاغ الکترونیکی که فقط شامل یک ابلاغیه هست به نظرم موضوع پیچیده است و نیاز به مشاوره و کمک در این مورد را دارم لذا مدارک و مستندات کامل در خصوص سمت و سوابق کاری بنده هم موجود است .
یک سوال هم داشتم اینکه آیا میشود موضوع را سریع تر از زمان تعیین شده مشخص کرد و به نتیجه رساند ؟
با کمال تشکر و قدر دانی

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: مباحث متفرقه
حوزه قضایی: تهران
2 پاسخ
2,483 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ ۱۳:۱۸